O nás

Naša spoločnosť už roky distribuuje produkty v oblasti kuchynského príslušenstva a doplnkov pre domácnosť. Nami predávané produkty sú vždy tej najvyššej kvality, nakoľko spolupracujeme výhradne s renomovanými výrobcami s dlhou produkčnou históriou. O našich kvalitách svedčí aj množstvo pozitívnych recenzií spokojných zákazníkov, ktoré nájdete pri produktoch priamo na tomto e-shope.

Vďaka nášmu internetovému e-shopu dokážete vaše obľúbené produkty nakúpiť bezpečne a jednoducho aj z pohodlia vášho domova. Odporúčame vám aj tvorbu zákazníckeho konta, vďaka ktorému, nebudete musieť dodacie údaje pri objednávkach opätovne zadávať. Okrem e-shopu môžete navštíviť aj naše kamenné predajne v Bratislave a produkty si kedykoľvek osobne pozrieť, prípadne objednať Váš tovar priamo na jednu z týchto predajní.

Náš ochotný personál na predajniach vám rád zodpovie všetky vaše otázky a poradí s výberom. To isté platí aj na e-shope, kde môžete využiť “živý chat” v pravom dolnom rohu. Pokiaľ nebudeme práve online, radi Vám čo najskôr odpovieme na váš e-mail.

Našimi prioritami sú: distribúcia produktov najvyššej kvality, prinášanie výhodných akčných ponúk, rýchle a bezpečné dodanie tovaru, profesionálna komunikácia so zákazníkmi a rozširovanie sortimentu, aby ste u nás našli vždy to čo potrebujete.

Vaše Kulinario!

Prečo nakupovať u nás

ŠIROKÝ SORTIMENT

PRVOTRIEDNA KVALITA

ZĽAVY PRE VŠETKÝCH

TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Naše značky

BERNDORF

IVV

THUN

BOHEMIA CRYSTAL